Орбитрек магнитный электрический с Германии rbs
Хобби и отдых • Спорт / отдых • Атлетика / фитнес
4 250 грн. (Договорная)

.
Стійка конструкція марочного стали. Сталева рама забезпечує додаткове навантаження 150кг, через висоту нерівностей в конструкції підлоги володіє високою стабільністю. Тверді колеса для зручної обробки і легкості переміщення по кімнаті.
Високоякісні шарнірні і нижній кронштейн , що забезпечує довговічність crosstrenažerů.
Компактний і багатофункціональний дизайн. Еліптичний тренажер займає позицію не тільки корисним інструментом для отримання придатності, а й вражаючим доповненням сучасного інтер'єру.
Параметри тренер
Підготовка комп'ютера. Clear LCD дисплей і 7 ​​постійно відображається функція вимірює час, швидкість, дистанційне навчання (в тому числі загальна кількість пройдених кілометрів), частота серцевих скорочень, частота обертання педалей, і споживання енергії в залежності від ступеня гальмування. Оптичний та акустичний сигнал тривоги при перевищенні верхньої межі імпульсу з відображенням процентних чисел. Оцінки vydýchávacího імпульсів включаючи визначення придатності знака від 1 до 6
Програмне забезпечення. В цілому 8 програм, 6 програм, профілів навантаження і імпульсних контрольованих програм (Fat / Fit). Можливість попередньо заданих цільових значень для часу, відстані, споживання енергії і кардіо (Fat / Fit). Програми К-вгору / відлік.
Фольгірованние дисплей і клавіатура комп'ютера. Захист пристрою від поту.
Магнітна гальмівна система керується сервоприводом. Безперервний контроль гальмівного опору в залежності від швидкості, гальмівна система з безшумною роботою. Цифрова індикація напруги в діапазоні 1-16 градусів відображається на дисплеї.
Важка система передач борг. Артикуляції встановлені промислові підшипники поворотних, енергія, витрачена на педалювання передається на маховик за допомогою плоскої промислової ремінь з поздовжніми канавками. Маховик вагою 14 кг калибруется проти коливань, ставлення швидкостей центр / Маховик 1:11.
Устаткування Тренажер. Ергономічні коливаються важелі для тренування верхньої частини тіла, додаткова ручка в середині пальмових датчиків для імпульсу та інтенсивної нижній частині тіла тренування, колеса маніпулятори (передній) механізм вирівнювання на нерівних поверхнях (назад).
Електронне вимірювання пульсу.
Потужність тренер. Підключення до мережі: 230 В / 50 Гц.
Мінімальні вимоги до простору. Зібраний розміри (Д × Ш × В): 143 × 64 × 168 см.
Навчання на еліптичному тренажері
Армування гри і вплив на здоров'я:
на 150 кг
верхня частина тіла: груди, плечі, спина, руки
нижня частина тіла: сідниці, стегна, ікри
все працює у відмінному стані
відправка по Україні або самовивіз
доставка по Івано- франківську безкоштовна
є й інші орбітреки велотреки бігові доріжки б.у з Германії та під замовленняє й інші орбітреки велотреки бігові доріжки б.у з Германії та під замовлення-див на нашій сторінці https://orbik.olx.ua/uk/
можлива відправка без передоплати
всі пит по телефону

Местоположение:
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская областьЧастное лицо, на KLAMO с января 1970
Номер объявления: 916656357
Добавлено: 31 дек. 2017, в 19:00

Другие объявления автора Продавец
Поднос на подушке для чаепития
520 грн.
Киев
7 янв. 2018, в 15:25
Вольтметр
40 грн.
Славянск
7 янв. 2018, в 14:05
Продам 2 фена
50 грн.
Киев
31 дек. 2017, в 18:54